Schepenen

Myriam GiebensMyriam Giebens

eerste schepen - Vooruit
Niesstraat 84 - 3680 Maaseik
T. 0468 21 37 80
E. myriam.giebens@maaseik.be
Bevoegdheden: sport, cultuur, bibliotheek, academie, feestelijkheden, musea, erfgoed en flankerend onderwijsbeleid.

Yvonne Van DoorenYvonne Van Dooren

tweede schepen - Voluit
Koningin Astridlaan 20 - 3680 Maaseik
T. 0473 28 31 01
E. yvonne.vandooren@maaseik.be
Bevoegdheden: ruimtelijke planning en stedenbouw, mobiliteit, grondbeleid, GIS, wonen, straatnaamgeving.

Kevin DreesKevin Drees

derde schepen - Vooruit
Tweede Straat 32 - 3680 Maaseik
T. 0497 06 00 65
E. kevin.drees@maaseik.be
Bevoegdheden: economie, toerisme, markten en kermissen, tewerkstelling, Gemeentelijke Administratieve Sancties, Alternatieve Gerechtelijke Maatregelen en gemeenschapswachten, jeugd.

Dirk VerlaakDirk Verlaak

vierde schepen - Voluit
Kloosterbempden 20/104 - 3680 Maaseik
T. 0495 21 03 86
E. dirk.verlaak@maaseik.be
Bevoegdheden: financiën, budget, personeel, ICT, erediensten, Intern controlesysteem, Autonome Gemeentebedrijven, klantvriendelijk en klantgericht beleid.

Gunter HaeldermansGunter Haeldermans

vijfde schepen - CD&V
Heppeneert 2 - 3680 Maaseik
T. 0494 71 25 48
E. gunter.haeldermans@maaseik.be
Bevoegdheden: openbare werken, nutsvoorzieningen, begraafplaatsen, dienst werken en werken in eigen beheer, gebouwen.

Raf DiddenRaf Didden

zesde schepen - CD&V
Sint Oolstraat 25 - 3680 Maaseik
T. 0496 20 64 62
E. raf.didden@maaseik.be
Bevoegdheden: landbouw, jacht en bosbouw, leefmilieu, natuur, duurzaamheid, ontwikkelingssamenwerking, fair-trade, wijkwerking, kinderopvang, emancipatiebeleid.

Marcel RaetsMarcel Raets

OCMW-voorzitter en zevende schepen - CD&V
Leeuwerikstraat 35
3680 Maaseik
T. 089 56 60 43
E. marcel.raets@maaseik.be
Bevoegdheden:
sociaal welzijn, lokaal sociaal beleid, woonwagenbeleid, integratie, volksgezondheid, beleid voor mensen met een beperking, senioren en gezinsbeleid.

Contactinformatie